Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą

Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą Standardy (lb)

Średni wynik dla ćwiczenia Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą wynosi 168 lb dla mężczyzn i 91 lb dla kobiet (1RM). Porównaj swój ciężar maksymalny w jednym powtórzeniu według masy ciała i wieku w tabelach poniżej.

Znany również jako: Shoulder Pin Press
Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą

Standardy dla ćwiczenia: Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą dla mężczyzn (lb)

Wszyscy

Strength LevelCiężar
Początkujący76 lb
Nowicjusz116 lb
Średnio zaawansowany168 lb
Zaawansowany229 lb
Elita297 lb

Jakiego wyniku mogę się spodziewać wykonując Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą? (lb)

Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą - jaki jest przeciętny wynik? Średni ciężar maksymalny (one rep max) dla ćwiczenia Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą dla mężczyzny to 168 lb. To daje Ci poziom średnio zaawansowany według Strength Level i jest to bardzo imponujące osiągnięcie.

Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą - jaki wynik można uznać za dobry? Początkujący mężczyźni powinni być w stanie podnieść ciężar maksymalny o wartości 76 lb (1RM) co i tak jest imponujące w porównaniu do ogółu społeczeństwa.

Ciężar sztangi obejmuje wagę pręta, zwykle 20 kg / 44 funtów.

Według wagi i wieku

WagaPocz.Nowi.Śred.Zaaw.Elita
110345890129173
1204167102143189
1304877113156204
1405686124169219
1506395135182233
16070103145194247
17077112155205260
18084120165217273
19091129175228285
20098137184238297
210105144193249308
220111152202259320
230118160211269331
240124167219278341
250130174227288351
260136182236297362
270143189244306371
280149195251314381
290154202259323390
300160209266331400
310166215274339409

Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą - ile serii i powtórzeń jest najbardziej optymalne?

To są najpopularniejsze treningi obejmujące Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą wykonywane przez mężczyzn:

3x1031%
3x57%
6x106%
3x35%
4x105%

Oceń jak twoje wyniki w podnoszeniu ciężarów wypadają w porównaniu z innymi osobami, które chodzą na siłownię

Kalkulator Strength Level pokazuje dokładny poziom siły w zależności od masy ciała.

lb
lb
powtórzenia
lat

Co oznaczają nasze standardy siły?

Początkujący Silniejszy niż 5% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘początkujący’ nauczył się wykonywać ćwiczenia poprawnie i ćwiczy przynajmniej od miesiąca.
Nowicjusz Silniejszy niż 20% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘nowicjusz’ trenował regularnie przez co najmniej sześć miesięcy.
Średnio zaawansowany Silniejszy niż 50% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘średnio zaawansowany’ ćwiczył regularnie przez co najmniej dwa lata.
Zaawansowany Silniejszy niż 80% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘zaawansowany’ ćwiczył na siłowni przez co najmniej pięć lat.
Elita Silniejszy niż 95% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘elita’ poświęcił ponad pięć lat, aby stać się konkurencyjnym w sportach siłowych.

Strength Level wprowadził w 2015 roku dokładnie te progi percentylowe dla poziomów od początkującego do elitarnego. Zobacz, jak ewoluowały standardy.

Dane, na których opierają się standardy siłowe w ćwiczeniu Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą

Strength Level przeanalizował 1 773 zakwalifikowanych wyników spośród 70 041 podejść zarejestrowanych przez społeczność, aby opracować nasze standardy siłowe w ćwiczeniu Wyciskanie sztangi nad głowę z blokadą. Będziemy je nadal aktualizować w miarę pojawiania się kolejnych danych od społeczności. Zobacz oś czasu naszych standardów.

Podejścia społeczności 70 041
Zakwalifikowane wyniki 1 773
Wyniki mężczyzn 1 654
Wyniki kobiet 119
Początek danych
Data graniczna

Do analizy kwalifikują się wyniki, które przeszły kontrolę pod kątem niewiarygodnych danych, duplikatów oraz nietypowych lub zautomatyzowanych sposobów przesyłania. Dowiedz się więcej o zakwalifikowanych wynikach.