Przenoszenie hantla za głowę

Przenoszenie hantla za głowę Standardy

Określone w lb

Znany również jako: Dumbbell Pullover

Standardy siłowe dla ćwiczenia: Przenoszenie hantla za głowę pomogą ci porównać twój ciężar maksymalny (one rep max) z innymi zawodnikami o takiej samej masie ciała.

Przenoszenie hantla za głowę

Standardy dla ćwiczenia: Przenoszenie hantla za głowę dla mężczyzn (lb)

Wszyscy

Strength LevelCiężar
Początkujący29 lb
Nowicjusz49 lb
Średnio zaawansowany76 lb
Zaawansowany108 lb
Elita145 lb

Jakiego wyniku mogę się spodziewać wykonując Przenoszenie hantla za głowę? (lb)

Przenoszenie hantla za głowę - jaki jest przeciętny wynik? Średni ciężar maksymalny (one rep max) dla ćwiczenia Przenoszenie hantla za głowę dla mężczyzny to 76 lb. To daje Ci poziom średnio zaawansowany według Strength Level i jest to bardzo imponujące osiągnięcie.

Przenoszenie hantla za głowę - jaki wynik można uznać za dobry? Początkujący mężczyźni powinni być w stanie podnieść ciężar maksymalny o wartości 29 lb (1RM) co i tak jest imponujące w porównaniu do ogółu społeczeństwa.

Waga hantli dotyczy jednej hantli i zawiera wagę pręta, zwykle 2 kg / 4,4 lb

Według wagi i wieku

WagaPocz.Nowi.Śred.Zaaw.Elita
11014284872100
12017325378108
13020365784114
14023396290121
15025436695127
160284671100133
170315075105139
180335379110144
190365683115149
200386087119155
210416390123160
220436694128164
230466998132169
2404871101136173
2505074104139178
2605377108143182
2705580111147186
2805782114150190
2905985117154194
3006187120157198
3106390123161202

Przenoszenie hantla za głowę - ile serii i powtórzeń jest najbardziej optymalne?

To są najpopularniejsze treningi obejmujące Przenoszenie hantla za głowę wykonywane przez mężczyzn:

3x10 22%
3x12 14%
3x8 7%
3x15 7%
4x10 6%

Oblicz swój poziom siły dla wybranego ćwiczenia

lb
lb
lat

Spersonalizuj standardy

Czy chciałbyś zobaczyć tabelę dla swojej wagi i wieku? Zobacz standardy spersonalizowane specjalnie dla Ciebie.

Oceń jak twoje wyniki w podnoszeniu ciężarów wypadają w porównaniu z innymi osobami, które chodzą na siłownię

Kalkulator Strength Level pokazuje dokładny poziom siły w zależności od masy ciała.

Oblicz swoją siłę

Co oznaczają nasze standardy siły?

Początkujący Silniejszy niż 5% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘początkujący’ nauczył się wykonywać ćwiczenia poprawnie i ćwiczy przynajmniej od miesiąca.
Nowicjusz Silniejszy niż 20% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘nowicjusz’ trenował regularnie przez co najmniej sześć miesięcy.
Średnio zaawansowany Silniejszy niż 50% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘średnio zaawansowany’ ćwiczył regularnie przez co najmniej dwa lata.
Zaawansowany Silniejszy niż 80% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘zaawansowany’ ćwiczył na siłowni przez co najmniej pięć lat.
Elita Silniejszy niż 95% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘elita’ poświęcił ponad pięć lat, aby stać się konkurencyjnym w sportach siłowych.