Zarzut siłowy ze zwisu

Zarzut siłowy ze zwisu Standardy (kg)

Średni wynik dla ćwiczenia Zarzut siłowy ze zwisu wynosi 84 kg dla mężczyzn i 51 kg dla kobiet (1RM). Porównaj swój ciężar maksymalny w jednym powtórzeniu według masy ciała i wieku w tabelach poniżej.

Znany również jako: Hang Power Clean
Zarzut siłowy ze zwisu

Standardy dla ćwiczenia: Zarzut siłowy ze zwisu dla mężczyzn (kg)

Wszyscy

Strength LevelCiężar
Początkujący46 kg
Nowicjusz63 kg
Średnio zaawansowany84 kg
Zaawansowany108 kg
Elita134 kg

Jakiego wyniku mogę się spodziewać wykonując Zarzut siłowy ze zwisu? (kg)

Zarzut siłowy ze zwisu - jaki jest przeciętny wynik? Średni ciężar maksymalny (one rep max) dla ćwiczenia Zarzut siłowy ze zwisu dla mężczyzny to 84 kg. To daje Ci poziom średnio zaawansowany według Strength Level i jest to bardzo imponujące osiągnięcie.

Zarzut siłowy ze zwisu - jaki wynik można uznać za dobry? Początkujący mężczyźni powinni być w stanie podnieść ciężar maksymalny o wartości 46 kg (1RM) co i tak jest imponujące w porównaniu do ogółu społeczeństwa.

Ciężar sztangi obejmuje wagę pręta, zwykle 20 kg / 44 funtów.

Według wagi i wieku

WagaPocz.Nowi.Śred.Zaaw.Elita
502840557190
553245607897
6036496584104
6540547090110
7043587595116
75476280100122
80506685105128
85547089110133
90577493115138
95607797120143
1006381101124148
1056684105128152
1106988109132157
1157291112136161
1207594116140165
1257897119144169
13081100123148173
13583103126151177
14086106129155181

Zarzut siłowy ze zwisu - ile serii i powtórzeń jest najbardziej optymalne?

To są najpopularniejsze treningi obejmujące Zarzut siłowy ze zwisu wykonywane przez mężczyzn:

3x39%
4x38%
3x56%
5x35%
5x24%

Oceń jak twoje wyniki w podnoszeniu ciężarów wypadają w porównaniu z innymi osobami, które chodzą na siłownię

Kalkulator Strength Level pokazuje dokładny poziom siły w zależności od masy ciała.

kg
kg
powtórzenia
lat

Co oznaczają nasze standardy siły?

Początkujący Silniejszy niż 5% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘początkujący’ nauczył się wykonywać ćwiczenia poprawnie i ćwiczy przynajmniej od miesiąca.
Nowicjusz Silniejszy niż 20% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘nowicjusz’ trenował regularnie przez co najmniej sześć miesięcy.
Średnio zaawansowany Silniejszy niż 50% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘średnio zaawansowany’ ćwiczył regularnie przez co najmniej dwa lata.
Zaawansowany Silniejszy niż 80% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘zaawansowany’ ćwiczył na siłowni przez co najmniej pięć lat.
Elita Silniejszy niż 95% zawodników. Zawodnik na poziomie ‘elita’ poświęcił ponad pięć lat, aby stać się konkurencyjnym w sportach siłowych.

Strength Level wprowadził w 2015 roku dokładnie te progi percentylowe dla poziomów od początkującego do elitarnego. Zobacz, jak ewoluowały standardy.

Dane, na których opierają się standardy siłowe w ćwiczeniu Zarzut siłowy ze zwisu

Strength Level przeanalizował 10 263 zakwalifikowanych wyników spośród 112 707 podejść zarejestrowanych przez społeczność, aby opracować nasze standardy siłowe w ćwiczeniu Zarzut siłowy ze zwisu. Będziemy je nadal aktualizować w miarę pojawiania się kolejnych danych od społeczności. Zobacz oś czasu naszych standardów.

Podejścia społeczności 112 707
Zakwalifikowane wyniki 10 263
Wyniki mężczyzn 7 984
Wyniki kobiet 2 279
Początek danych
Data graniczna

Do analizy kwalifikują się wyniki, które przeszły kontrolę pod kątem niewiarygodnych danych, duplikatów oraz nietypowych lub zautomatyzowanych sposobów przesyłania. Dowiedz się więcej o zakwalifikowanych wynikach.